מסנן אוויר SOEHNLE
מטהר האוויר של SOEHNLE נלחם בחיידקים כדי שאתם תוכלו להיות בראש שקט

Airfresh Clean Connect 500 מסנן מטהר ומסיר מהאוויר עד 99.5% מכל החלקיקים מגודל 0,3 מיקרומטר באמצעות מערכת בת ארבע שלבים:

אוויר נקי מאבק וחיידקים

מטהר אויר חכם ועוצמתי ה- Airfresh Clean מבית SOEHNLE גרמניה, נותן לכם את הפתרון ומאפשר לכם לחזור לנשום לרווחה אויר נקי מזיהומים, אלרגנים, ריחות ונגיפים.

ניתן לחיבור גם לסמארטפון

בשנים האחרונות המודעות לאיכות האיור שאנו נושמים הולכת וגדלה בקצב מהיר, הפכנו מודעים יותר לזיהומי איור מתעשייה, תחבורה, לתקופות בשנה שמביאות איתן אלרגנים, וירוסים, חיידקים, לתנאים בבית שגורמים לריחות וזיהומים כמו עובשים, פטריות, בקטריות, לריח חיות מחמד, להיווצרות אבק, ועוד... אבל בין אם אתם סובלים מאלרגיות, מחלות נשימה, גרים באזור שאיכות האיור בו לא טובה, סובלים מריחות רעים בבית או במשרד, ובין אם אתם רק רוצים להשיג עוד שכבת הגנה על בני משפחתכם מפני וירוסים ואלגיות יש פתרון.

אידיאלי לסובלים מאלרגיות: היעילות לאלרגיה של המוצר אושרה על ידי המרכז האירופי לחקר אלרגיה (ECARF)

מטהר אוויר חכם עם תצוגת לד

תצוגת איכות האוויר הנוכחית מנוטרת תמיד באמצעות חיישן PM 2.5 ומוצגת בבירור בתצוגת LED מוארת בכחול בחלקו העליון של המכשיר. בנוסף, מסביב לתצוגה ישנה טבעת LED מוארת בצבעים שונים כדי לאותת על רמת איכות האוויר הנוכחית. מצבי פעולה: • אוטומטי- במצב זה ה- Airfresh Clean Connect 500 מכוון אוטומטית את מהירות סינון האוויר ביחס לאיכות האוויר בחדר. • מצב ידני- במצב זה ניתן לקבוע בעצמכם את מהירות סינון האוויר ישנם 4 רמות שונות. • פונקציית טיימר- במצב זה ניתן להגדיר זמני הפעלה קבועים מראש (שעתיים, ארבע ושמונה שעות). • מצב שינה- כדי שתוכלו לישון ללא הפרעה, במצב לילה מטהר האוויר פועל ללא כל תאורה על פי ההגדרות האחרונות שהגדרתם. תצוגת החלפת מסנן מציינת מתי נדרש להחליף את הפילטר, כך שתמיד תוכלו להסתמך על אוויר נקי ואיכותי.

Main Menu x
X