מתקני ייבוש כביסה

מבית ליפהייט גרמניה

מתקני ייבוש כביסה עומדים או נתלים איכותיים

שלוש שנים אחריות יבואן רשמי!

מתקני לייבוש כביסה המתאימים לכל צורך, אצלנו ניתן למצוא מתקנים לייבוש כביסה מסוגים שונים בניהם: מתקני ייבוש כביסה עומדים מתקפלים מתקני ייבוש כביסה עומדים בצורת מגדל לחסכון במקום מתקני ייבוש כביסה הנתלים על קיר וניתנים לקיפול מתקני קורוסלה לגינה מתקני קרוסלה מתקפלים לשימוש פנים או חוץ.

מתקני ייבוש כביסה עומדים

מתקני ייבוש כביסה עומדים קלים לפתיחה וגם לקיפול. הם בנויים בצורה המאפשרת לאחסן אותם בקלות. מתלה הכביסה הינו באיכות מעולה ממתכת מצופה בצבע מטאלי ללא ריתוכים ועמיד לחלודה. בעל יציבות לשימוש בתליית כביסה בחוץ ובפניםרוב הדגמים מגיעים עם 2 כנפיים מתקפלות לתלייה פריטים ארוכים. קיימים גם מתקנים מתארכים להגדלת שטח התלייה בעת הצורך. כמו כן ישנם גם מתקנים בעלי רגלים המתאימות להצבה בתוך אמבטיות. ניתן קבל בתוספת 2 מחזיקי פריטים קטנים לגרביים וכו׳.

מתקני ייבוש כביסה נתלים

מתקני ייבוש כביסה נתלים של ליפהייט אידיאליים לתלייה במקלחות או במרפסות ומתאים לשימוש בבית ובחוץ. מבחר שיטות פתיחה. קיימים מתלי כביסה בעלי חוט הנפתח בעת השימוש ומתאימים במיוחד לאמבטיות בהם רוצים מעט לעט לייבש בגדים רטובים. המתקנים בעלי עיצוב אלגנטי, שימוש קל, פתיחה וסגירה בקלות, התקנה קלה ופשוטה כל החלקים הנדרשים להתקנה מצורפים באריזה, פסי מתכת איכותית עוברים 3 שכבות צביעה בתנור, לא מחליד! עיצוב אלגנטי!

מתקני קרוסלה לייבוש כביסה

מתקני ייבוש כביסה קרוסלה מציעים נוחות עבור משפחות גדולות לייבוש בגדים בחצר הבית. אורך הייבוש המצטבר הינו מרשים ביותר עד 60 מטר. פתיחת הקרוסלה קלה ללא מאמץ. כפתור על זרוע המתקן מבטיחה נעילה קלה ובטוחה, ללא התכופפות ומאמץ. כאשר המתקן נסגר, החוטים נסוגים פנימה ונשארים מוגנים ונקיים. בשימוש הבא של המתקן החוטים נפתחים אוטומטית, תמיד נקיים ויבשים. ניתן לתלות בדים גדולים ללא קיפול כמו סדינים , מגבות ומפות. כולל ווים הממוקמים על כל זרוע לתליית ז’קטים או מעילים על קולבים. עמיד בפני כל מזג אוויר . ניתן לרכוש שרוול פלסטיק (לקיבוע בדלי עם בטון). מבית ליפהייט תוצרת גרמניה.

מתקני ייבוש כביסה מגדל

מתקני ייבוש כביסה עומדים או בשמם השני מגדלי ייבוש כביסה, מאפשרים מקסימום מקום ייבוש במינימום מקום בבית. הפתרון המושלם לבתים קטנים או לאנשים שלא אוהבים שמתקני הייבוש תופסים להם הרבה מקום. יציב מאוד מתאים להצבה במקלחת, בחדר או במרפסת, חסכוני במקום עד 3 קומות,. מתקני הייבוש מגיעים עם גלגלים 360 מעלות, עשויים מחומרים איכותייים לא מחלידים! ומאפשרים לכם לייבש בגדים בלי לתפוס הרבה מקום.
Main Menu x
X

מטבח